Wizytówki przez internet i bez wychodzenia z biura? U nas to jak najbardziej możlowe - wysyłasz nam gotowy projekt lub wszelkie informacje które mają znaleźć się na projekcie, a my wykonamy dla Ciebie projekt całkowicie gratis!

 

zamów wizytówki online

 

Przykładowe dotychczasowe realizacje:

wizytówki przez internet

wizytówki dwustronne

tanie wizytówki przez internet

wizytówki Kościerzyna

U nas wydrukujesz tanie wizytówki całkowicie przez internet. Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Prześlij gotowy projekt lub dane i zdjęcia, które mają znaleźć się na wizytówce. My wykonamy dla Ciebie projekt i prześlemy do akceptacji. Posiadamy promocyjną ofertę cenę na druk 1000 sztuk wizytówek z zaokrąglonymi rogami, na grubym katonie 300g. U nas możesz zamówić druk tanich wizytówek bez wychodzenia z siedziby firmy czy wlasnego mieszkania.

Wizytówki dwustronne przez internet

W ofercie posiadamy zarówno wizytówki dwustronne, jak również jednostronne. Nasza oferta druku to również Karty plastikowe, wizytówki firmowe, wizytówki przezroczyste, wizytówki Deluxe lakier 3D złocone oraz wizytówki metalizowane. Horna Web Kościerzyna drukuje również wizytówki składane, wizytówki ECO, wizytówki kwadratowe oraz wizytówki MultiLoft. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki w dowolnym nakładzie. Jeśli szukasz taniej możliwości wydrukowania wizytówek, polecamy opcję 500 lub 1000 sztuk.

Jak jest czas realizacja druku wizytówek?

Jeśli nie posiadasz własnego projektu, przygotujemy dla Ciebie projekt w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu dostarczenia materiałów. Druk zamówiony wizytówek najczęściej realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych od chwili akceptacji projektu. W przypadku dużej ilość zamówić ten czas może się jednak wydłużyć.

Gdzie drukujemy?

Nasza siedziba to Kościerzyna. Ale to bez znaczenia, ponieważ możesz zamówić wizytówki z dowolnego zakątku Polski. Posiadamy opcję Paczkomat! Jeśli zaakceptujesz projekt i opłacisz zamówienie z góry, wyślemy Tobie zamówione wizytówki online na wskazany paczkomat, w dowolne miejsce na terenie Polski.

 

©2021 Horna web & Grupa projektowa Banki24 portale finansowe